Co założyć na rozmowę w sprawie pracy?

Co założyć na rozmowę w sprawie pracy?

Dziesięć tematów na czas, który zgłosił może pomóc wielu z nas, załączyć rozmowę z klientem, wyglądać nie tylko elegancko, ale również profesjonalnie. Dzisiaj samo doświadczenie i wykształcenie nie jest wystarczające. Wszak jak cię widzą, tak cię piszą. A przecież każdy, kto idzie na rozmowę kwalifikacyjną, że do właśnie na okaże się kandydatem idealnym.

Pierwsze wrażenie, czyli warto mieć szanse na sukces!
Efekt pierwszego wrażenia bardzo silnie wpływa na podejmowane przez rekruterów decyzje. Wywołać wielkie, wożłać wielkie WOW! Nie jest do trudnego: wystarczy postawić na idealnie skrojone, dobrze dobrane do sylwetki, które będą ważne. Co wybrać? Na co postawić? Już podpowiadam rozwiązania moim zdaniem najlepsze.

moda na rozmowę o pracęKolory do podstawa

Rozmowa kwalifikacyjna jest sytuacją jak najbardziej oficjalna. Są tutaj wszystkie kolory. Drogie Panie, radzę zapamiętać: róże, pomarańcze, różnorodność kolorów – te barwy lepiej pozostawić na innym, mniej wiążące szanse. Zachęcam natomiast do granatu, czerni, brązu. Moim hitem jest także kolor niebieski lub obowiązujący trendami, kobaltowy. Jest tak samo elegancki, ale sprawi, że nasza twarz nie będzie wyglądała na szarą i ponurą.

odzież biznesowa damskaSukienka – propozycja na rozmowę kwalifikacyjną idealną

Mój punkt widzenia jest taki, że nie ma, że ​​mamy zapominać o swojej kobiecości. Zrób to, co chcesz, aby zakładania sukienek. W takich barwach, jak wspomnienia są już tak zwane, czarne czy granatowe. Istotne jest jednak, aby tego nie było. Kreacje, które odsłuchują, czy też lżejszy – tutaj powodzenia nam nie przysporzą. Należy więc ocenić ich jak ogień. Idealne są jednak modele sięgają do kola lub kończące się tuż za nimi. Te, które nie eksponują nadmiernych piersi, ale wiązane są w talii.

Żakiet – dodatek idealny

Chcąc ładnie dopełnić całość, warto sięgnąć po żakiet. Tutaj proponuję jedno z dwóch rozwiązań:

  • żakiet w kolorze kontrastującym z barwą sukienki;
  • żakiet w kolorze mocno zbliżonym jak sukienka.

Ciekawie wyglądają modele na jeden guzik i takie, które w ogóle się nie zapinają. Ta wersja jest dostępna w wersji na spotkanie w sprawie pracy. Ale o tym porozmawiamy już następnym razem.

Autorem artykułu jest stylistka mody z Krakowa LucyStyle.pladmin