Tipsy Kraków

Istnieje kilka bardzo prostych, a przy tym niezwykle atrakcyjnych metod domowego zdobienia paznokci. Jedną z nich jest namalowanie na paznokciach szachownicy, dwoma różnymi kolorami albo też pomalowanie każdego paznokcia na inny kolor. Wyróżnia się trzy metody ozdabiania paznokci. Pierwsza z nich to metoda malowania paznokci lakierem. Można również wykorzystać takie ozdoby jak brokat, cyrkonie. Ostatnią metodą jest pomalowanie paznokci za pomocą, dzięki której manikiurzystki tworzą niesamowite wzory na paznokciach. Zdobienia można wykonać nie tylko na długich paznokciach, bowiem będą się świetnie prezentować na tych krótszych. Kosmetyczki polecają malowanie paznokci w kolory takie jak czarny, fiolet, czerwony i czarny. Są to bardzo efektowane połączenia.

Jeśli pragniesz profesjonalnej porady, jak dobrać odpowiedni kolor paznokci, udaj się do kosmetyczki. Wystarczy, że w Internecie wyszukasz frazę: tipsy i ich zalety, a z pewnością natrafisz na mnóstwo ciekawych ofert salonów kosmetycznych w twojej okolicy. Nie należy przesadzać z ilością ozdób, jeden cekin, czy kryształek wystarczy, aby paznokcie przyciągały wzrok. W pracy warto mieć paznokcie w stonowanym kolorze, jednak bardzo istotne jest, aby były zadbane. Powinny być one odżywione i nawilżone, dlatego warto stosować krem, a także moczyć co jakiś czas swoje dłonie w oliwce z witaminami. Konieczne jest także usuwanie skórek.

Do pracy odradzamy stosowania koloru czerwonego. Najlepiej prezentować się będzie lakier bezbarwny na spiłowanym, półokrągłym paznokciu. Nie powinien on być również za długi. Warto dodać, że istnieje kilka rodzajów lakierów m.in. metaliczne, perłowe, iskrzące się oraz połyskujące. Te wymienione na końcu są najbardziej popularne.

Źródło: http://tipsykrakow.info.pl/zalety-tipsow/